Szkola w Yorku Polska Szkoła w Yorku

Kalendarz na rok szkolny 20152016. Jak zapisać dziecko do szkoły. Organizacja Polonijna w Yorku. Witamy na stronie Polskiej Szkoły Sobotniej w Yorku. Polska Szkoła Sobotnia w Yorku została utworzona w 2009 roku przez Polonijną Organizację w Yorku. Istniejemy od niedawna, ale mamy nadzieję na trwałe wpisać się w życie Polonii w Yorku. Szkoła prowadzi zajęcia w soboty wyznaczone w Kalendarzu. Odwiedzajcie naszą stronę często, przesyłajcie swoje uwagi i pomysły. Drodzy Rodzice i Uczniowie!

OVERVIEW

The web site szkolawyorku.org.uk currently has a traffic ranking of zero (the lower the superior). We have examined one page inside the site szkolawyorku.org.uk and found forty-three websites interfacing with szkolawyorku.org.uk.

SZKOLAWYORKU.ORG.UK TRAFFIC

The web site szkolawyorku.org.uk has seen varying levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for szkolawyorku.org.uk

Traffic ranking (by month) for szkolawyorku.org.uk

Traffic ranking by day of the week for szkolawyorku.org.uk

WHAT DOES SZKOLAWYORKU.ORG.UK LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolawyorku.org.uk Mobile Screenshot of szkolawyorku.org.uk Tablet Screenshot of szkolawyorku.org.uk

SZKOLAWYORKU.ORG.UK SERVER

Our parsers detected that a lone page on szkolawyorku.org.uk took two thousand two hundred and nineteen milliseconds to come up. Our parsers could not observe a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
89.161.198.12

We revealed that this website is operating the IdeaWebServer/v0.80 server.

Szkola w Yorku Polska Szkoła w Yorku

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site szkolawyorku.org.uk states the following, "Jak zapisać dziecko do szkoły." We noticed that the website said " Witamy na stronie Polskiej Szkoły Sobotniej w Yorku." It also said " Polska Szkoła Sobotnia w Yorku została utworzona w 2009 roku przez Polonijną Organizację w Yorku. Istniejemy od niedawna, ale mamy nadzieję na trwałe wpisać się w życie Polonii w Yorku. Szkoła prowadzi zajęcia w soboty wyznaczone w Kalendarzu. Odwiedzajcie naszą stronę często, przesyłajcie swoje uwagi i pomysły."

ANALYZE SIMILAR WEBSITES

Zespół Szkół w Wysokiem Witamy

Edwarda Kasprzysiaka i Gimnazjum w Wysokiem.

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach, ul. Szkolna 17

Jana Pawła II w Wyszkach. Rodzice uczniów klasy szóstej szkoły podstawowej i klas trzecich gimnazjum! Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane. W dniach od 1 do 3 czerwca 2011 r odbyła się trzydniowa wycieczka, zorganizowana dla uczniów Zespo.

Angielski Wrocław Biskupin Sępolno - Yes - Szkoła Języka Angielskiego

Zespół Szkół Publicznych w Zaborowie

Zespół Szkół Publicznych w Zaborowie. Ul Stołeczna 182 05-083 Zaborów.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zalasowej

Do następnego roku! To już druga w.